aF - Anger Fist
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum about aF Clan
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Slayness u aF ili TeaM Frag?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
aF | NMc
Admin
Admin
aF | NMc


Broj poruka : 103
Godina : 30
Lokacija : Svilajnac
Datum upisa : 13.06.2008

Slayness u aF ili TeaM Frag? Empty
PočaljiNaslov: Slayness u aF ili TeaM Frag?   Slayness u aF ili TeaM Frag? I_icon_minitimeNed Jul 20, 2008 4:12 pm

Pogledao sam forum.Vidim da si u klanu Team frag. Ako si citao prawila aF cs 1.6 klana znao bi da mozes imati samo 1 klan uz to mozes pomagati drugim klanowima,igrati mixeve..itd itd...pa mi samo reci da li si u aF klan ili u Team frag??



sve ovo mozete pogledati na www.teamfrag.tk forumu. Team Frag za koji je odigrao nekoliko cw-a a ima ga i u igraci klana. Jednostavno odgovori nam u kom si klanu.AKo si tamo mogao si jednostavno da napises ovde da izlazis iz klana ili kako vec.:S


TeaM-FraG.1Nd - LeadeR
TeaM-FraG.P0MfR!T - LeadeR
TeaM-FraG.p4bLo - Co - LeadeR
TeaM-FraG.kenshiN - Igrach
TeaM-FraG.Slayness
TeaM-FraG.GroF - Igrach
TeaM-FraG.Sickness - IgraCh
Nazad na vrh Ići dole
PuDg[E]
Pocetnik
Pocetnik



Broj poruka : 32
Datum upisa : 23.06.2008

Slayness u aF ili TeaM Frag? Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayness u aF ili TeaM Frag?   Slayness u aF ili TeaM Frag? I_icon_minitimeNed Jul 20, 2008 6:48 pm

omg on je lider u SDK xDDD
Nazad na vrh Ići dole
coke <3 aF
aF members
aF members
coke <3 aF


Broj poruka : 179
Godina : 35
Lokacija : Vrbas
Datum upisa : 07.07.2008

Slayness u aF ili TeaM Frag? Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayness u aF ili TeaM Frag?   Slayness u aF ili TeaM Frag? I_icon_minitimePon Jul 21, 2008 6:10 am

ja sam pitao emelka za ovo on kaze valjda ovo ili sdk lan klan tako nesto rece Shocked
Nazad na vrh Ići dole
BaLLrog
Pocetnik
Pocetnik
BaLLrog


Broj poruka : 31
Datum upisa : 17.07.2008

Slayness u aF ili TeaM Frag? Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayness u aF ili TeaM Frag?   Slayness u aF ili TeaM Frag? I_icon_minitimePon Jul 21, 2008 6:38 am

aF | 'beRt ::
ja sam pitao emelka za ovo on kaze valjda ovo ili sdk lan klan tako nesto rece Shocked
mali vas jebe u mozak i ja sam ga video na spisku nekoliko klanova ali mi bilo glupo da kazem ,mislim ipak to je vas problem Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
PuDg[E]
Pocetnik
Pocetnik



Broj poruka : 32
Datum upisa : 23.06.2008

Slayness u aF ili TeaM Frag? Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayness u aF ili TeaM Frag?   Slayness u aF ili TeaM Frag? I_icon_minitimePon Jul 21, 2008 6:53 am

tako je dule xDD
Nazad na vrh Ići dole
coke <3 aF
aF members
aF members
coke <3 aF


Broj poruka : 179
Godina : 35
Lokacija : Vrbas
Datum upisa : 07.07.2008

Slayness u aF ili TeaM Frag? Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayness u aF ili TeaM Frag?   Slayness u aF ili TeaM Frag? I_icon_minitimePon Jul 21, 2008 9:12 am

neje vise s nama Smile
Nazad na vrh Ići dole
aF | NMc
Admin
Admin
aF | NMc


Broj poruka : 103
Godina : 30
Lokacija : Svilajnac
Datum upisa : 13.06.2008

Slayness u aF ili TeaM Frag? Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayness u aF ili TeaM Frag?   Slayness u aF ili TeaM Frag? I_icon_minitimePon Jul 21, 2008 9:25 am

Cuo sam se sa Radosem,dolazi krajem meseca, Slayness je izbacen iz klana zbog igranja u drugom prekrsio je prawila klana i zato je izbacen,rado ako ti se jawi neki igrac daj mu moj msn pa cemo se ja i Rados dogovoriti ostalo Smile Slayness srecno u TeaM.FraG -


Toliko od mene pozz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Slayness u aF ili TeaM Frag? Empty
PočaljiNaslov: Re: Slayness u aF ili TeaM Frag?   Slayness u aF ili TeaM Frag? I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Slayness u aF ili TeaM Frag?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» aF vs TeaM.FraG [2:1]
» Slayness -.- DBL ML :D
» exteR i slayness
» m.L frag movie
» m.L Frag movie 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
aF - Anger Fist :: - Obavestenja --
Skoči na: