aF - Anger Fist
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum about aF Clan
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 m.L Frag movie 2

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
aF | m.L
Admin
Admin
aF | m.L


Broj poruka : 372
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.01.2008

m.L Frag movie 2 Empty
PočaljiNaslov: m.L Frag movie 2   m.L Frag movie 2 I_icon_minitimeNed Jul 13, 2008 11:26 am

https://www.youtube.com/watch?v=Qrkf8csapyY

video duration 7:37 min

Programs Videomatch,moviemaker

Ovako,probao sam da "ispravim" greske iz prvog filma,ja sam licno zadovoljan uspehom u mom samostalnom drugom cs filmu i to mi je pre svega najvaznije.Dalje,potrudio sam se da stalljam shto vise kilova tipa 3+ 4+,na zalost ima i 2+ kilova,ali sam one "1" itd,izbacio Wink potrudicu se da u sledecem filmu ubacim samo 3+ pa navise,i da ga konacno odradim u vegasu,hteo sam i ovaj ali tehnicki problemi Sad pogledajte,ocenite najvise me zanimaju fragovi,sto se tice kvaliteta..youtube je unakazio kvalitet filma,verujte mi sasvim je solidnog kvaliteta Smile nadam se da cete uzivati enjoy Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://anger-fist.forumsr.com
coke <3 aF
aF members
aF members
coke <3 aF


Broj poruka : 179
Godina : 35
Lokacija : Vrbas
Datum upisa : 07.07.2008

m.L Frag movie 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: m.L Frag movie 2   m.L Frag movie 2 I_icon_minitimeNed Jul 13, 2008 11:47 am

pa sto nerec da je na movie makeru xDbre ja sve kontam vegas pfff onda je 9/10 od mene ajd odradi next u vegasu da valja Very Happy sa nabudzenim efektima u intru obavezno Cool
Nazad na vrh Ići dole
aF | m.L
Admin
Admin
aF | m.L


Broj poruka : 372
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.01.2008

m.L Frag movie 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: m.L Frag movie 2   m.L Frag movie 2 I_icon_minitimeNed Jul 13, 2008 11:53 am

rekao sam ti jos ujutru sleedeci ce u vegasu vala pa kud puklo da puklo! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://anger-fist.forumsr.com
Stardust
Pocetnik
Pocetnik
Stardust


Broj poruka : 5
Godina : 31
Lokacija : Zajecar
Datum upisa : 13.07.2008

m.L Frag movie 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: m.L Frag movie 2   m.L Frag movie 2 I_icon_minitimePon Jul 14, 2008 1:44 am

Klip je super, ja sam isto hteo moj u Vegasu da radim, ali mi je buraz rekao da radim u Adobe Premieru i u njemu cu da uradim!

P.S. Pico sto si nas ace na malom inf pplez Embarassed :affraid:
Nazad na vrh Ići dole
aF | NMc
Admin
Admin
aF | NMc


Broj poruka : 103
Godina : 30
Lokacija : Svilajnac
Datum upisa : 13.06.2008

m.L Frag movie 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: m.L Frag movie 2   m.L Frag movie 2 I_icon_minitimePon Jul 14, 2008 2:24 am

Movie je odlican Smile. E sad ajde polako svako neka snima najbolje poteze sa cw-ova (fragova)i da pripremamo materijal za aF klan movie Very Happy


P.S:super ti je movie..dosta bolji od 1 Smile
Nazad na vrh Ići dole
aF | m.L
Admin
Admin
aF | m.L


Broj poruka : 372
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.01.2008

m.L Frag movie 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: m.L Frag movie 2   m.L Frag movie 2 I_icon_minitimePon Jul 14, 2008 2:37 am

hvala Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://anger-fist.forumsr.com
coke <3 aF
aF members
aF members
coke <3 aF


Broj poruka : 179
Godina : 35
Lokacija : Vrbas
Datum upisa : 07.07.2008

m.L Frag movie 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: m.L Frag movie 2   m.L Frag movie 2 I_icon_minitimePon Jul 14, 2008 5:48 am

ja vec imam 1 user sa hedzom Very Happy tako da ono Very Happy

E da ovo je veliiiki PS: Nemojte slucajno na cwima da pripremate filmove za cw movie,to nevalja opusti se i igraj kilovi ce doci sami po sebi ako ti gledas kako ces ubiti njih 3-4 iz kog ugla kolko brzo da bi to lepo na klip ispalo od toga leba nema,opustis se i igras pa kad budes gledao demo,reakcija ce ti biti tipa Laughing kad sam ja ovo uradio nesecam se al sam ih slozio,jooj vidi al me ovde usralo Very Happy zato samo Relax take it eeaasy Cool

sory za spam trep
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





m.L Frag movie 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: m.L Frag movie 2   m.L Frag movie 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
m.L Frag movie 2
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» m.L frag movie
» aF vs TeaM.FraG [2:1]
» Slayness u aF ili TeaM Frag?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
aF - Anger Fist :: - ScreenShots --
Skoči na: