aF - Anger Fist
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum about aF Clan
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 aF | IceMan

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
IceMan
Pocetnik
Pocetnik
IceMan


Broj poruka : 24
Godina : 28
Lokacija : New Yor,LA,GHETO...
Datum upisa : 22.02.2008

aF | IceMan Empty
PočaljiNaslov: aF | IceMan   aF | IceMan I_icon_minitimePet Feb 22, 2008 10:35 am

Hm...Ja sa zowem Petar 95-to sam god. pocheo sam da igram cs sa 4 god ali stwarno kako igram ne bih da se ocenjujem...Volim da se shalim.Zivim u obrenovcu,obozhavam chat u msn-u Very Happy Smile .I igranje cs-a a mogucnosti mi ne dozvoljavaju da ga sad igram aaaaaaaaa grrrrrrrrrr!!!Ceo forum sam do svake stranice prochitao i tako svaki koji mi se svidi i posetim ga np. da je coool primetio sam mawa machkica Very Happy .I zeza se voli da pishe sm00r joj je chesto i voli zabavu ...Hm kome hoce u msn IceMan666@live.com .pa me dodajte da chatujemo Very Happy!!! :lol: .Ne znam shta josh da kahzem.Mozda samo ukratko IceMan sam nadimak dobio zato shto film TopGun mi je omiljeni i kad ga gledam ne znam za nishta oko sebe (itd)...Voleo bi da budem admin!!! Very Happy .Znam da radim sa phpbb-om svim verzijama Very Happy,SMF-om koji je bolji u svemu bez uvrede admini,znam web-design otwaram firmu,FP2003,DW,VB malkice...Ali eto ja josh i najvishe od svih napisao!!!!!! :pirat:,i takodje pishem svoj code za joomla portlae i uopshteno portale!!!...
Nazad na vrh Ići dole
http://pc-masters.4forum.biz/index.htm
mawechka^
Skilled Cs Player
Skilled Cs Player
mawechka^


Broj poruka : 88
Datum upisa : 17.01.2008

aF | IceMan Empty
PočaljiNaslov: Re: aF | IceMan   aF | IceMan I_icon_minitimePet Feb 22, 2008 3:15 pm

Jooj Very Happy hwalaa ;d cmok Smile i dobro doshao Smile
Nazad na vrh Ići dole
IceMan
Pocetnik
Pocetnik
IceMan


Broj poruka : 24
Godina : 28
Lokacija : New Yor,LA,GHETO...
Datum upisa : 22.02.2008

aF | IceMan Empty
PočaljiNaslov: Re: aF | IceMan   aF | IceMan I_icon_minitimePet Feb 22, 2008 3:29 pm

Hvala mawa!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://pc-masters.4forum.biz/index.htm
mawechka^
Skilled Cs Player
Skilled Cs Player
mawechka^


Broj poruka : 88
Datum upisa : 17.01.2008

aF | IceMan Empty
PočaljiNaslov: Re: aF | IceMan   aF | IceMan I_icon_minitimeUto Feb 26, 2008 10:17 am

Nishtaa ;d
Nazad na vrh Ići dole
maggot*
Pocetnik
Pocetnik
maggot*


Broj poruka : 9
Datum upisa : 27.02.2008

aF | IceMan Empty
PočaljiNaslov: Re: aF | IceMan   aF | IceMan I_icon_minitimePet Feb 29, 2008 9:27 am

koliko ja imam pouzdanu informaciju ti nisi u klanu aF vetj si samo smarao moonlight-a da stavish tag...
Nazad na vrh Ići dole
mawechka^
Skilled Cs Player
Skilled Cs Player
mawechka^


Broj poruka : 88
Datum upisa : 17.01.2008

aF | IceMan Empty
PočaljiNaslov: Re: aF | IceMan   aF | IceMan I_icon_minitimeSub Mar 01, 2008 1:44 pm

Hahahahahahaha pplez
Skidam kapu pplez
Nazad na vrh Ići dole
aF | NMc
Admin
Admin
aF | NMc


Broj poruka : 103
Godina : 30
Lokacija : Svilajnac
Datum upisa : 13.06.2008

aF | IceMan Empty
PočaljiNaslov: Re: aF | IceMan   aF | IceMan I_icon_minitimeUto Jun 24, 2008 10:18 am

HAHAHAHHA pplezVery Happy
Nazad na vrh Ići dole
aF | m.L
Admin
Admin
aF | m.L


Broj poruka : 372
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.01.2008

aF | IceMan Empty
PočaljiNaslov: Re: aF | IceMan   aF | IceMan I_icon_minitimeUto Jun 24, 2008 2:57 pm

On ne igra za aF odavno :S nije ni igrao al nvm Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://anger-fist.forumsr.com
Sponsored content





aF | IceMan Empty
PočaljiNaslov: Re: aF | IceMan   aF | IceMan I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
aF | IceMan
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
aF - Anger Fist :: - Predstavljanje chlanova foruma --
Skoči na: