aF - Anger Fist
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum about aF Clan
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Rada ode iz klana i u pm!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
aF | Rada
aF members
aF members
aF | Rada


Broj poruka : 126
Datum upisa : 17.01.2008

Rada ode iz klana i u pm! Empty
PočaljiNaslov: Rada ode iz klana i u pm!   Rada ode iz klana i u pm! I_icon_minitimeSre Avg 06, 2008 2:18 pm

Zbog danasnjeg incidenta ja resih da napustim klan mada ste vi vec sigurno mene izbacili al ok...
Razlog mog ponasanja tj nezvanja igraca iz aF na cw jeste sto je klan jako neozbiljan i kad sam Radosa pitala STA JE SA AF ? JEL IGRAMO? on je meni rekao ne znam... Tu mi je pukao film jer ako lider ne zna onda je klan potpuni raspad... Morala sam da preuzmem stvari u svoje ruke za taj cw jer sam bila maksimalno iznervirana i zbog lose interpretacije reci "Lider" i zato sto su u klan usli igraci koji apsolutno nikad nisu smeli... Ova neozbiljnost sa Radoseve strane je dovela do pucanja filma jbt... Kad god igramo cw on se dere i napusti mec... To ne prilici tvojim godinama i poziciji lidera klana tako da neam reci..

Coke je ok ali njega nisam ni stigla da zovem nemanja mi je jedini ok nikad nije pravio sranja i svaka cast Mom kolegi emotionu on je pametan pa izaso na vreme video je da ce da se desi ovo... Kad bi bilo makar malo ozbiljnosti ne bi bilo razloga da iko napusti klan... Ali uvek neka sranja... ovaj nece da prica na mic, ovaj ga nema, ovaj se nervira, niko ne slusa taktike... Ovo vam je bila ogromna greska sto niste hteli negra da naucimo nesto od decka ali dzabe ovako ce samo da botujemo a ja to necu... AJd gl i HF in the future!
Nazad na vrh Ići dole
aF | m.L
Admin
Admin
aF | m.L


Broj poruka : 372
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.01.2008

Rada ode iz klana i u pm! Empty
PočaljiNaslov: Re: Rada ode iz klana i u pm!   Rada ode iz klana i u pm! I_icon_minitimeSre Avg 06, 2008 2:46 pm

Klan i onako ne postoj Wink a ja da pricam zbog cega i kako i sta ne mogu vise ozb,samo jedno cu ti reci Smile zapamti ako se neko trudio i molio za ovaj klan to sam bio prvo ja pa svi ostali.sretno svima u drugim klanovima pozz.


Poslednji izmenio aF | m.L dana Sre Avg 06, 2008 2:48 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://anger-fist.forumsr.com
aF | Rada
aF members
aF members
aF | Rada


Broj poruka : 126
Datum upisa : 17.01.2008

Rada ode iz klana i u pm! Empty
PočaljiNaslov: Re: Rada ode iz klana i u pm!   Rada ode iz klana i u pm! I_icon_minitimeSre Avg 06, 2008 2:48 pm

aF | m.L ::
Klan i onako ne postoj Wink

Eo to je ono o cemu pricam... I nemanji si reko da trazi drugi klan... I pojavis mi se na cw da pricas kako ti oces da igras a ceo dan te nema da se javis.. Ja neam reci stvarno... Dobar si decko al si los lider jbg ppppoppop


A da dobili smo ANDI a vi nadalje ako ocete igrajte ako necete prepustite meni da odigram pa radite kako ocete...
u zdravlje

chrrreawew chrrreawew chrrreawew chrrreawew
Nazad na vrh Ići dole
aF | m.L
Admin
Admin
aF | m.L


Broj poruka : 372
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.01.2008

Rada ode iz klana i u pm! Empty
PočaljiNaslov: Re: Rada ode iz klana i u pm!   Rada ode iz klana i u pm! I_icon_minitimeSre Avg 06, 2008 2:49 pm

ja sam samo rekao ako igrate mix igrajte sa drugim tagom,aF klan ne postoj prema tome izaberite sebi drugi tag i ime Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://anger-fist.forumsr.com
aF | Rada
aF members
aF members
aF | Rada


Broj poruka : 126
Datum upisa : 17.01.2008

Rada ode iz klana i u pm! Empty
PočaljiNaslov: Re: Rada ode iz klana i u pm!   Rada ode iz klana i u pm! I_icon_minitimeSre Avg 06, 2008 2:54 pm

vazi tako cu i uraditi promenicu i tag i klan pa neam sta da kazem drugo.. Pucamo se in tha future ... Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
aF | m.L
Admin
Admin
aF | m.L


Broj poruka : 372
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.01.2008

Rada ode iz klana i u pm! Empty
PočaljiNaslov: Re: Rada ode iz klana i u pm!   Rada ode iz klana i u pm! I_icon_minitimeSre Avg 06, 2008 2:54 pm

mozda,ma da ne verujem : )
Nazad na vrh Ići dole
https://anger-fist.forumsr.com
Sponsored content





Rada ode iz klana i u pm! Empty
PočaljiNaslov: Re: Rada ode iz klana i u pm!   Rada ode iz klana i u pm! I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Rada ode iz klana i u pm!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» aF | Rada = IN ili OUT?!
» Almighty - aF | Rada
» Chlanovi Klana
» Dali vam se dopadaju pravila klana?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
aF - Anger Fist :: - Obavestenja --
Skoči na: