aF - Anger Fist
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum about aF Clan
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Mislim neam reci

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
aF | Rada
aF members
aF members
aF | Rada


Broj poruka : 126
Datum upisa : 17.01.2008

Mislim neam reci Empty
PočaljiNaslov: Mislim neam reci   Mislim neam reci I_icon_minitimeNed Avg 03, 2008 2:54 am

Coke nemoj da prdis mnogo na onom SK gamingu o meni svasta da ti ne dolazim tamo ... Nadam se da nisam ja ta Rada o kojoj komentarises o meni jer ako sam ja ta onda stvarno si me razocarao jbt
Nazad na vrh Ići dole
coke <3 aF
aF members
aF members
coke <3 aF


Broj poruka : 179
Godina : 35
Lokacija : Vrbas
Datum upisa : 07.07.2008

Mislim neam reci Empty
PočaljiNaslov: Re: Mislim neam reci   Mislim neam reci I_icon_minitimeNed Avg 03, 2008 4:57 am

Laughing ti napadas coketa -.- odma,to je milana procitala na forumu ovde da ides u teretanu pa smo prokomentarisali -.- ja sam lepo reko da nisam zano za to,i to je sve,a ti misli sta oces ja znam sta sam rekao ppppoppop
Nazad na vrh Ići dole
aF | Rada
aF members
aF members
aF | Rada


Broj poruka : 126
Datum upisa : 17.01.2008

Mislim neam reci Empty
PočaljiNaslov: Re: Mislim neam reci   Mislim neam reci I_icon_minitimeNed Avg 03, 2008 5:42 am

Pa ko nesto zna shvatio bi da se u teretanu ne ide samo da se bilduje Rolling Eyes .
Nego ajd kad je neko glup neka shvata to kako oce.. Ne idem na sprave u teretani vec je u teretani Prostorija za aerobik al zabole me mnogo ...

I ne napadam te sacuvaj boze samo mi cudno kako ta cura voli da tumaci nesto na svoj nacin Neutral
Nazad na vrh Ići dole
coke <3 aF
aF members
aF members
coke <3 aF


Broj poruka : 179
Godina : 35
Lokacija : Vrbas
Datum upisa : 07.07.2008

Mislim neam reci Empty
PočaljiNaslov: Re: Mislim neam reci   Mislim neam reci I_icon_minitimeNed Avg 03, 2008 5:51 am

pa kakve to ima veze samnom xDbre to ti raspravi sa njom,vasa stvar Smile ne moja nemoj mene uvlacis bzvz ppppoppop ja se drzim podalje od zenskih svadja. Wink
Nazad na vrh Ići dole
aF | Rada
aF members
aF members
aF | Rada


Broj poruka : 126
Datum upisa : 17.01.2008

Mislim neam reci Empty
PočaljiNaslov: Re: Mislim neam reci   Mislim neam reci I_icon_minitimeNed Avg 03, 2008 5:58 am

Ma ne znam curu i bas me briga iskreno sta ko misli vise... I nije svadja al ne mora da lupa tako bezveze da prdi po onom SK gamingu neke svoje provaljotine

wwrrrssss
Nazad na vrh Ići dole
coke <3 aF
aF members
aF members
coke <3 aF


Broj poruka : 179
Godina : 35
Lokacija : Vrbas
Datum upisa : 07.07.2008

Mislim neam reci Empty
PočaljiNaslov: Re: Mislim neam reci   Mislim neam reci I_icon_minitimeNed Avg 03, 2008 7:39 am

meeee bounce radi sta oces ja sam reko sta je bilo hasdss
Nazad na vrh Ići dole
dsR <3 aF
V.I.P
V.I.P
dsR <3 aF


Broj poruka : 76
Godina : 109
Lokacija : prc
Datum upisa : 04.07.2008

Mislim neam reci Empty
PočaljiNaslov: Re: Mislim neam reci   Mislim neam reci I_icon_minitimeUto Avg 05, 2008 8:45 am

sta ima lose ako zensko ide u teretanu Like a Star @ heaven Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
http://www.prc.com
aF | Rada
aF members
aF members
aF | Rada


Broj poruka : 126
Datum upisa : 17.01.2008

Mislim neam reci Empty
PočaljiNaslov: Re: Mislim neam reci   Mislim neam reci I_icon_minitimeUto Avg 05, 2008 9:28 am

Pa to sam i ja pomislila jbg... Nego ajd imas raznih ljudi pritupih i svakakvih naravi... Ja svejedno neam reci Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mislim neam reci Empty
PočaljiNaslov: Re: Mislim neam reci   Mislim neam reci I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Mislim neam reci
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
aF - Anger Fist :: - Chat Room --
Skoči na: