aF - Anger Fist
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum about aF Clan
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 coke iz sejing gud baj ...

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
coke <3 aF
aF members
aF members
coke <3 aF


Broj poruka : 179
Godina : 35
Lokacija : Vrbas
Datum upisa : 07.07.2008

coke iz sejing gud baj ... Empty
PočaljiNaslov: coke iz sejing gud baj ...   coke iz sejing gud baj ... I_icon_minitimeSub Avg 02, 2008 10:55 am

Ovako dosta sam razmisljaoo i skontao da treba jos dosta da vezbam da bi postigao ono sto zelim u svetu csa,tako da sam odlucio da prestajem sa klanskim csom dok se ne popravi necu da blamiram sebe a i vas,zavrsicu tu ligu sto smo zapoceli,posto nebi da vas ispalim.... a onda idem negde da vezbam taj cs pa sta bude,ono zgotiviio sam tu par vas bas ono i kontam da ste ql tipovi Wink SRCE
Nazad na vrh Ići dole
aF | Rada
aF members
aF members
aF | Rada


Broj poruka : 126
Datum upisa : 17.01.2008

coke iz sejing gud baj ... Empty
PočaljiNaslov: Re: coke iz sejing gud baj ...   coke iz sejing gud baj ... I_icon_minitimeSub Avg 02, 2008 11:24 am

LJOLJ bre!!!!

Nemoj da mi se ubacujes tu nemoj da te pocepam bre
Mani te glupe ideje iz glave
Nazad na vrh Ići dole
aF | NMc
Admin
Admin
aF | NMc


Broj poruka : 103
Godina : 30
Lokacija : Svilajnac
Datum upisa : 13.06.2008

coke iz sejing gud baj ... Empty
PočaljiNaslov: Re: coke iz sejing gud baj ...   coke iz sejing gud baj ... I_icon_minitimeSub Avg 02, 2008 11:41 am

Da ti kazem jednu stvar...mozes da odes da vezbas,ali ukljuci u vezbanje mix jer samo tako ces uvezbati cw da igras.:S po pubovima mozes samo pucanje da poprawis a ovako...GG Sad
Nazad na vrh Ići dole
coke <3 aF
aF members
aF members
coke <3 aF


Broj poruka : 179
Godina : 35
Lokacija : Vrbas
Datum upisa : 07.07.2008

coke iz sejing gud baj ... Empty
PočaljiNaslov: Re: coke iz sejing gud baj ...   coke iz sejing gud baj ... I_icon_minitimeSub Avg 02, 2008 2:21 pm

pa noramlno Very Happy to sam i mislio mixeve i dm da vezbam refleks pplez
Nazad na vrh Ići dole
aF | NMc
Admin
Admin
aF | NMc


Broj poruka : 103
Godina : 30
Lokacija : Svilajnac
Datum upisa : 13.06.2008

coke iz sejing gud baj ... Empty
PočaljiNaslov: Re: coke iz sejing gud baj ...   coke iz sejing gud baj ... I_icon_minitimeSub Avg 02, 2008 2:28 pm

Da,da ali sve to mozes da vezbas i da imas vremena za cw Smile ne moras prekidati sa cw-ovima zbog vezbe dovoljne su ti 2 mape dnevno dm da bi napredovao Smile narawno svakog dana Smile
Nazad na vrh Ići dole
coke <3 aF
aF members
aF members
coke <3 aF


Broj poruka : 179
Godina : 35
Lokacija : Vrbas
Datum upisa : 07.07.2008

coke iz sejing gud baj ... Empty
PočaljiNaslov: Re: coke iz sejing gud baj ...   coke iz sejing gud baj ... I_icon_minitimeSub Avg 02, 2008 3:46 pm

da i onda odem na mix i ispizdim kao danas -.- zbog gluposti ma necu bre posle kad zaserem nesto na cw bude mogli smo dobiti da coke nije prodao Suspect ocu lepo se poboljsam kad to uradim onda ce biti vremena za cwe iiiihaaaa
Nazad na vrh Ići dole
aF | NMc
Admin
Admin
aF | NMc


Broj poruka : 103
Godina : 30
Lokacija : Svilajnac
Datum upisa : 13.06.2008

coke iz sejing gud baj ... Empty
PočaljiNaslov: Re: coke iz sejing gud baj ...   coke iz sejing gud baj ... I_icon_minitimeNed Avg 03, 2008 1:26 am

Ok...nvm
Nazad na vrh Ići dole
sony
Pocetnik
Pocetnik



Broj poruka : 27
Datum upisa : 28.03.2008

coke iz sejing gud baj ... Empty
PočaljiNaslov: Re: coke iz sejing gud baj ...   coke iz sejing gud baj ... I_icon_minitimeNed Avg 03, 2008 6:53 am

Nije bas pri sebi da donosi sam odluke Smile
Nazad na vrh Ići dole
coke <3 aF
aF members
aF members
coke <3 aF


Broj poruka : 179
Godina : 35
Lokacija : Vrbas
Datum upisa : 07.07.2008

coke iz sejing gud baj ... Empty
PočaljiNaslov: Re: coke iz sejing gud baj ...   coke iz sejing gud baj ... I_icon_minitimeNed Avg 03, 2008 7:43 am

pkk ti znas jesam li ja pri sebi ppppoppop SRCE SRCE
Nazad na vrh Ići dole
coke <3 aF
aF members
aF members
coke <3 aF


Broj poruka : 179
Godina : 35
Lokacija : Vrbas
Datum upisa : 07.07.2008

coke iz sejing gud baj ... Empty
PočaljiNaslov: Re: coke iz sejing gud baj ...   coke iz sejing gud baj ... I_icon_minitimeNed Avg 03, 2008 11:46 am

... kk rado skontao sam Wink vraca se milo za drago nije frka iako ja nisam nis' pricao i klevatao okolo al nmvz,nisam teo ispali sve za ligu al niste zvali vs eT ok nije prob imate bolje igrace zovite slobodno se naj u buducnosti vam zelim i da pwnate sve ae poz nemanja,nemus i kompanija Wink SRCE
Nazad na vrh Ići dole
aF | Rada
aF members
aF members
aF | Rada


Broj poruka : 126
Datum upisa : 17.01.2008

coke iz sejing gud baj ... Empty
PočaljiNaslov: Re: coke iz sejing gud baj ...   coke iz sejing gud baj ... I_icon_minitimeNed Avg 03, 2008 2:31 pm

Nemoj tako jbt ne vracam ja nikom nista jbt... Izvini ako sam te ikako uvredila ne bi tako nesto nikako nisam kucka nekakva prevejana ja...

Nisam te zvala jer si reko da si na "vacation" ali jbg ovo je bila potpuno moja greska.. Ne moras se ljutiti odma bez razloga samo ti to mogu reci...
Nazad na vrh Ići dole
coke <3 aF
aF members
aF members
coke <3 aF


Broj poruka : 179
Godina : 35
Lokacija : Vrbas
Datum upisa : 07.07.2008

coke iz sejing gud baj ... Empty
PočaljiNaslov: Re: coke iz sejing gud baj ...   coke iz sejing gud baj ... I_icon_minitimeNed Avg 03, 2008 3:04 pm

neam ja razlog da se ljutim Smile a ni da objasnjavam skontao sam tako kako sam skontao stvari,sad dali je to dobro ili lose,to ce vreme da pokaze.
Nazad na vrh Ići dole
aF | Rada
aF members
aF members
aF | Rada


Broj poruka : 126
Datum upisa : 17.01.2008

coke iz sejing gud baj ... Empty
PočaljiNaslov: Re: coke iz sejing gud baj ...   coke iz sejing gud baj ... I_icon_minitimeNed Avg 03, 2008 5:07 pm

Pa dobro vremenom ces videti jbg kako je sta bilo ja necu forsirati nista.. Samo shvati i ti mene da ne volim da me ismeva neko kao ona pa sam te zato pitala sta ste pricali... To je to od mene a ovo za klan sto nisi igrao jbg desava se i mene nisu mnogo puta zvali jer nije bilo vremena ili nisam bila tu kao sto se sad desilo tako da nema potrebe za ikakvim prepirkama po meni samo nek se izjasni ona sta je pricala i ne vidim razlog da prica o drugima tj meni kad ja nju ne ogovaram jbt.. Eto to je to od mene sry coke

Peace and love 4 all
Nazad na vrh Ići dole
coke <3 aF
aF members
aF members
coke <3 aF


Broj poruka : 179
Godina : 35
Lokacija : Vrbas
Datum upisa : 07.07.2008

coke iz sejing gud baj ... Empty
PočaljiNaslov: Re: coke iz sejing gud baj ...   coke iz sejing gud baj ... I_icon_minitimeNed Avg 03, 2008 6:04 pm

mos mislit nisam igrao jedan cw,pa sta nije do cwa jbg necu ja nista da ti govorim mislid da imas dovoljno godina da malo prosaltas mozak i svatis do cega je i sta nije uredu,cwe nisam igrao preko mesec dana tako da zbog jednog neigranja cwa neskodi mi nista samo nije uredu bilo ako sam obecao da cu igrati ligu da nepozoves...al nmv sad bilo proslo uglavnom da ste dobili to je vazno gl u daljnjem igranju lige i da daleko stignete Wink pa i osvojite ... sve se moze timskim radom Wink gl ^ hf u daljnoj igri csa toliko od mene ajd nemus lock ovo Smile
Nazad na vrh Ići dole
aF | Rada
aF members
aF members
aF | Rada


Broj poruka : 126
Datum upisa : 17.01.2008

coke iz sejing gud baj ... Empty
PočaljiNaslov: Re: coke iz sejing gud baj ...   coke iz sejing gud baj ... I_icon_minitimeNed Avg 03, 2008 6:55 pm

Ma bre otkud ti to da nismo tebe namerno zvali..? Samo mi to kazi po cemu si video .? Nemoj se na mene onda samo ljutiti nego na sve ja nisam ni videla da si tu jbt... Ja nisam nista kriva onda ovo je bas bzvz i ja vala necu da komentarisem vise kad me lose tumace stalno...
Ajd necu ni ja pisati vise nista ovde kad me svi lose tumace posle rada kucka i prostakusa ... Aj gl hf
Nazad na vrh Ići dole
aF | NMc
Admin
Admin
aF | NMc


Broj poruka : 103
Godina : 30
Lokacija : Svilajnac
Datum upisa : 13.06.2008

coke iz sejing gud baj ... Empty
PočaljiNaslov: Re: coke iz sejing gud baj ...   coke iz sejing gud baj ... I_icon_minitimePon Avg 04, 2008 2:04 am

L0ck
Nazad na vrh Ići dole
aF | Rada
aF members
aF members
aF | Rada


Broj poruka : 126
Datum upisa : 17.01.2008

coke iz sejing gud baj ... Empty
PočaljiNaslov: Re: coke iz sejing gud baj ...   coke iz sejing gud baj ... I_icon_minitimePon Avg 04, 2008 2:37 am

eo samo da kazem jos da se vidi da si ljut jer si me block i delete na msn al ok ako sam tolka kucka ispala ok nema problema..

necu vise spamovati bez brige lock
Nazad na vrh Ići dole
coke <3 aF
aF members
aF members
coke <3 aF


Broj poruka : 179
Godina : 35
Lokacija : Vrbas
Datum upisa : 07.07.2008

coke iz sejing gud baj ... Empty
PočaljiNaslov: Re: coke iz sejing gud baj ...   coke iz sejing gud baj ... I_icon_minitimePon Avg 04, 2008 2:39 am

na msn mi stoje samo bliznji prijatelji iz ulice i iz klanta tako da nisi deleta zbog ljutnje Wink i osob koje nameravam da upoznam su mi na msn tako da ono nemoras da se brines imas me na stim sto se tice csa ...
Nazad na vrh Ići dole
aF | Rada
aF members
aF members
aF | Rada


Broj poruka : 126
Datum upisa : 17.01.2008

coke iz sejing gud baj ... Empty
PočaljiNaslov: Re: coke iz sejing gud baj ...   coke iz sejing gud baj ... I_icon_minitimePon Avg 04, 2008 2:41 am

najverovatnije cu prekinuti da igram cs pa ni steam necu imati ali ok nema veze ja vise ne mogu da se stresiram...
Nazad na vrh Ići dole
coke <3 aF
aF members
aF members
coke <3 aF


Broj poruka : 179
Godina : 35
Lokacija : Vrbas
Datum upisa : 07.07.2008

coke iz sejing gud baj ... Empty
PočaljiNaslov: Re: coke iz sejing gud baj ...   coke iz sejing gud baj ... I_icon_minitimeUto Avg 05, 2008 4:18 pm

Zajebi zajebavanje vise ja ovako nemogu da se nerviram zbog gluposti,necu ja vas napusta mislite sta oce da sam stoka,sisa,debil,skot,ispala boli me dupe al ja se nerviram nemam nameru vise.... gg svima puno srece u buduce,a ja odo negde se jebem sa samim sobom ....
Nazad na vrh Ići dole
BaLLrog
Pocetnik
Pocetnik
BaLLrog


Broj poruka : 31
Datum upisa : 17.07.2008

coke iz sejing gud baj ... Empty
PočaljiNaslov: Re: coke iz sejing gud baj ...   coke iz sejing gud baj ... I_icon_minitimeČet Avg 07, 2008 5:05 am

Osh mene zvati na jebanje ? xDbre
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





coke iz sejing gud baj ... Empty
PočaljiNaslov: Re: coke iz sejing gud baj ...   coke iz sejing gud baj ... I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
coke iz sejing gud baj ...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» HE Power by coke ^^
» coke na 7 nebu :$
» Baj baj pabovi :D by coke
» 'bert aka coke d van end onli (:
» coke | random pics |

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
aF - Anger Fist :: - Obavestenja --
Skoči na: