aF - Anger Fist
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum about aF Clan
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Lord Zlobitj

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
UndesirableNo1
Pocetnik
Pocetnik
UndesirableNo1


Broj poruka : 1
Godina : 32
Lokacija : Krusevac
Datum upisa : 24.06.2008

Lord Zlobitj Empty
PočaljiNaslov: Lord Zlobitj   Lord Zlobitj I_icon_minitimeČet Jul 03, 2008 2:16 pm

Cao, zovem se Teodor. Rodjen sam 31. decembra 1991. (da da) i zivim u Krusevcu. Idem u Ekonomsko-trgovinsku skolu u Krusevcu, smer pravni tehnicar (Vec drugu godinu zavrsavam prosekom 5.00, da se malo pohvalim:P). Nameravam da upisem politicke nauke, ili da nastavim s pravom.
Slusam sve, ali kad kazem sve mislim bas to. Ponekad slusam Evanescence, Nightwish i Linkin Park, a ponekad pak slusam Grand i ostale ekstreme.
Obozavam serije, najomiljenije serije su mi Charmed, Nip/Tuck, Prison Break, CSI i Desperate Housewives. Od filmova HP, LOTR mozda i filmove Sati, Odmor (The holiday) i Trac (Gossip).
Omiljeni glumci su mi Shanenn Doherty i Ralph Fiennes.
Omiljene grupe su mi Evanescence, Nightwish (ali antologija, s Tarjom a ne s Anette), Linkin Park, The Rasmus, Nickelback, Seether... Omiljena pevacica mi je Rihanna.
Idem na irc, ko ide na PIK moze me naci pod istim nickom ili pak nickom Cr|stianoRonaldo.
Koga jos nesto zanima, neka pita Smile


Poslednji izmenio UndesirableNo1 dana Pet Jul 04, 2008 7:08 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
aF | m.L
Admin
Admin
aF | m.L


Broj poruka : 372
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.01.2008

Lord Zlobitj Empty
PočaljiNaslov: Re: Lord Zlobitj   Lord Zlobitj I_icon_minitimeČet Jul 03, 2008 3:24 pm

dez bre Smile poz za tebe rados je Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://anger-fist.forumsr.com
aF | NMc
Admin
Admin
aF | NMc


Broj poruka : 103
Godina : 30
Lokacija : Svilajnac
Datum upisa : 13.06.2008

Lord Zlobitj Empty
PočaljiNaslov: Re: Lord Zlobitj   Lord Zlobitj I_icon_minitimePet Jul 04, 2008 1:05 am

aF | m.L ::
dez bre Smile poz za tebe rados je Smile
(-gay








Dobro dosao :pirat: :lol:
Nazad na vrh Ići dole
aF | m.L
Admin
Admin
aF | m.L


Broj poruka : 372
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.01.2008

Lord Zlobitj Empty
PočaljiNaslov: Re: Lord Zlobitj   Lord Zlobitj I_icon_minitimePet Jul 04, 2008 7:25 am

bot trep :tongue:
Nazad na vrh Ići dole
https://anger-fist.forumsr.com
Sponsored content





Lord Zlobitj Empty
PočaljiNaslov: Re: Lord Zlobitj   Lord Zlobitj I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Lord Zlobitj
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
aF - Anger Fist :: - Predstavljanje chlanova foruma --
Skoči na: