aF - Anger Fist
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum about aF Clan
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Mogu li ja malo da pucam i da pomognem :D

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
GunNEr
Pocetnik
Pocetnik



Broj poruka : 5
Datum upisa : 16.06.2008

Mogu li ja malo da pucam i da pomognem :D Empty
PočaljiNaslov: Mogu li ja malo da pucam i da pomognem :D   Mogu li ja malo da pucam i da pomognem :D I_icon_minitimeSre Jul 02, 2008 2:37 pm

Poz svima zovem se Denis a poznatiji sam kao GunNEr... 93 sam godieste... imam adsl > 1024/128... meceve mogu da igram svako vece od 8 h... mislim da sam izmedju medium i high (ne zamisljam sebe kao pro igraca posto nisam :/... vi procenite)... Igram za klan Bounty i zeleo bih josh jedan klan Very Happy (razlog > igram cwowe sa svojom ekipom ali sad malo redje.... pa trazim josh jedan klan da pucam za vas i da pomognem Very Happy )...
Ako mozE voleo bih da odigram probni cw za vas pa me vi procenite Very Happy tnx unapred...
MSN >>> denis_hungary@hotmail.com...
Nazad na vrh Ići dole
aF | NMc
Admin
Admin
aF | NMc


Broj poruka : 103
Godina : 30
Lokacija : Svilajnac
Datum upisa : 13.06.2008

Mogu li ja malo da pucam i da pomognem :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Mogu li ja malo da pucam i da pomognem :D   Mogu li ja malo da pucam i da pomognem :D I_icon_minitimeSre Jul 02, 2008 3:14 pm

Nzm neka m.L odluci ali ne svidja mi se to sto hoces u 2 klan-a i to online :Ssve su svemu wlcom:D(na forum) za klan ces morati za sacekas jos Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
GunNEr
Pocetnik
Pocetnik



Broj poruka : 5
Datum upisa : 16.06.2008

Mogu li ja malo da pucam i da pomognem :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Mogu li ja malo da pucam i da pomognem :D   Mogu li ja malo da pucam i da pomognem :D I_icon_minitimeSre Jul 02, 2008 4:32 pm

aF | RaiSseR ::
Nzm neka m.L odluci ali ne svidja mi se to sto hoces u 2 klan-a i to online :Ssve su svemu wlcom:D(na forum) za klan ces morati za sacekas jos Very Happy

ne znam sta je razlika da li imam 1 ili 2 klana Very Happy ali nmvz... Very Happy ja bi voleo da zaigram za vasu ekipu Very Happy
nebitno sto imam klan Smile
Nazad na vrh Ići dole
aF | m.L
Admin
Admin
aF | m.L


Broj poruka : 372
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.01.2008

Mogu li ja malo da pucam i da pomognem :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Mogu li ja malo da pucam i da pomognem :D   Mogu li ja malo da pucam i da pomognem :D I_icon_minitimeSre Jul 02, 2008 4:40 pm

Puni smo lock..
Nazad na vrh Ići dole
https://anger-fist.forumsr.com
Sponsored content





Mogu li ja malo da pucam i da pomognem :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Mogu li ja malo da pucam i da pomognem :D   Mogu li ja malo da pucam i da pomognem :D I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Mogu li ja malo da pucam i da pomognem :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» necu biti tu nekih 2 nedelje mozda malo jace :(

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
aF - Anger Fist :: - Prijave za Klan --
Skoči na: