aF - Anger Fist
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum about aF Clan
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 OBAVESTENJE - Mrmot Obrisan sa admin liste.

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
aF | m.L
Admin
Admin
aF | m.L


Broj poruka : 372
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.01.2008

OBAVESTENJE - Mrmot Obrisan sa admin liste. Empty
PočaljiNaslov: OBAVESTENJE - Mrmot Obrisan sa admin liste.   OBAVESTENJE - Mrmot Obrisan sa admin liste. I_icon_minitimeČet Mar 20, 2008 8:32 am

zbog lose discipline i neprikladnog ponasanja admin Mrmot (Soulmate | Ivanica) Je skinut sa admin liste Razlog i sve ostalo mozete dobiti na moj msn Radosbg@hotmail.com ili na msn ostalih prisutnih admina koj su tada bili na serveru!v0xy,i Clan klana aF (Agressor) Poz svima.
Nazad na vrh Ići dole
https://anger-fist.forumsr.com
v0xy
Pocetnik
Pocetnik



Broj poruka : 41
Godina : 33
Lokacija : Krusevac
Datum upisa : 16.01.2008

OBAVESTENJE - Mrmot Obrisan sa admin liste. Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE - Mrmot Obrisan sa admin liste.   OBAVESTENJE - Mrmot Obrisan sa admin liste. I_icon_minitimeČet Mar 20, 2008 8:47 am

Jebemu mater pa da`l si normalan, lepo sam te zamolio da mi das server na 5-10min trebao mi je...jer moja ekipa(lan ekipa b2e.) je usla iz jedne igraone(cinema1) da vidimo da li je gazda namestio net, ali ti si mene ignorisao, zakljucao si server, pustio si mapu bhop_colorhop(ta mapa se pusti samo posle ponoci), idemo dalje...ja iskljucim ff ti ga upalis, ja skinem password sa servera ti ga opet vratis :x , ja promenim mapu posto sam video da si me ignorisao morao sam sam da promeni mapu, i kada je promenim na dd2 ti opet vratis na bhop :!: i tek iz treceg puta si me shvatio sta hocu da ti kazem, i posle nisam mogao dobiti drugara da mu kazem da udje ponovo, sry ali ovo ti nije treabalo :!: YoYo je kikovan jer je prozivan da ima cheat, "ALO BRE PA ON NE ZNA NI STA JE REC CHEAT, A VI KICK" Ivana ovo je tvoja greska, jeste ti on decko i znam da vise njemu verujes nego meni, ali nadam se da si shvatila svoju gresku...dosta sam kenjao mozda ce me neki mrze ti zbog ovoga :oops: a vi sada odlucite sami...agressor ako hoces budi me svedok popodnevnog desavanja na aF Gamer+ CW serveru...eto toliko od mene, a vi proceni te da li sam uravu ili nisam...c`ya Neutral
Nazad na vrh Ići dole
v0xy
Pocetnik
Pocetnik



Broj poruka : 41
Godina : 33
Lokacija : Krusevac
Datum upisa : 16.01.2008

OBAVESTENJE - Mrmot Obrisan sa admin liste. Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE - Mrmot Obrisan sa admin liste.   OBAVESTENJE - Mrmot Obrisan sa admin liste. I_icon_minitimeČet Mar 20, 2008 8:48 am

aF | v0xy ::
Jebemu mater pa da`l si normalan, lepo sam te zamolio da mi das server na 5-10min trebao mi je...jer moja ekipa(lan ekipa b2e.) je usla iz jedne igraone(cinema1) da vidimo da li je gazda namestio net, ali ti si mene ignorisao, zakljucao si server, pustio si mapu bhop_colorhop(ta mapa se pusti samo posle ponoci), idemo dalje...ja iskljucim ff ti ga upalis, ja skinem password sa servera ti ga opet vratis :x , ja promenim mapu posto sam video da si me ignorisao morao sam sam da promeni mapu, i kada je promenim na dd2 ti opet vratis na bhop :!: i tek iz treceg puta si me shvatio sta hocu da ti kazem, i posle nisam mogao dobiti drugara da mu kazem da udje ponovo, sry ali ovo ti nije treabalo :!: YoYo je kikovan jer je prozivan da ima cheat, "ALO BRE PA ON NE ZNA NI STA JE REC CHEAT, A VI KICK" Ivana ovo je tvoja greska, jeste ti on decko i znam da vise njemu verujes nego meni, ali nadam se da si shvatila svoju gresku...dosta sam kenjao mozda ce me neki mrzeti zbog ovoga :oops: a vi sada odlucite sami...agressor ako hoces budi mi svedok popodnevnog desavanja na aF Gamer+ CW serveru...eto toliko od mene, a vi proceni te da li sam upravu ili nisam...c`ya Neutral
Nazad na vrh Ići dole
aF | m.L
Admin
Admin
aF | m.L


Broj poruka : 372
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.01.2008

OBAVESTENJE - Mrmot Obrisan sa admin liste. Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE - Mrmot Obrisan sa admin liste.   OBAVESTENJE - Mrmot Obrisan sa admin liste. I_icon_minitimeČet Mar 20, 2008 8:50 am

Bro uzivaj zasluzeno joj je skinut admin Smile <3
Nazad na vrh Ići dole
https://anger-fist.forumsr.com
Sponsored content





OBAVESTENJE - Mrmot Obrisan sa admin liste. Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE - Mrmot Obrisan sa admin liste.   OBAVESTENJE - Mrmot Obrisan sa admin liste. I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
OBAVESTENJE - Mrmot Obrisan sa admin liste.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Obavestenje
» OBAVESTENJE
» Obavestenje
» Agressor aF | Massive New Server admin WELCOME ! :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
aF - Anger Fist :: - Administracija THC & Slmt Servera! --
Skoči na: