aF - Anger Fist
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum about aF Clan
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Booking HLTV!!!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
aF | Rada
aF members
aF members
aF | Rada


Broj poruka : 126
Datum upisa : 17.01.2008

Booking HLTV!!! Empty
PočaljiNaslov: Booking HLTV!!!   Booking HLTV!!! I_icon_minitimeNed Jul 27, 2008 4:52 pm

Ajde nek napise neko proces zvanja HLTV lepo i precizno... Sta ide posle reg na sajtu HLTV.org?
Nazad na vrh Ići dole
dsR <3 aF
V.I.P
V.I.P
dsR <3 aF


Broj poruka : 76
Godina : 109
Lokacija : prc
Datum upisa : 04.07.2008

Booking HLTV!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Booking HLTV!!!   Booking HLTV!!! I_icon_minitimeNed Jul 27, 2008 5:19 pm

mogla si na msn da pitas xDbre


www.hltv.org

Skroz gore imas vodoravno postavljene menije odes na "hltv", spusti ti se "booking". Kliknes na to, popunis celu stranicu, lepo pise (time,team1,team2), u type izaberes "other" ili "pcw" nebitno od ta dva. Dole server napises ip, pw koji ce biti u tom vremenu da bi hltv usao, location serbia, i na submit kliknes.

Pre toga moras da se regujes na hltv.org, to imas skroz levo kad udjes na hltv.org. Da bi videla ip adresu od hltv, odes gore u onom meniju na hltv pa izaberes HLTV IP'S, nadjes odeljak Other ili PCW (koji si vec izabrala), nadjes ta dva tima, kliknes na jedan od njih, izbaci ti ip hltv-a,vreme, i nazive timova (detaljnije) Wink gl
Nazad na vrh Ići dole
http://www.prc.com
aF | Rada
aF members
aF members
aF | Rada


Broj poruka : 126
Datum upisa : 17.01.2008

Booking HLTV!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Booking HLTV!!!   Booking HLTV!!! I_icon_minitimePon Jul 28, 2008 1:55 am

Ja sve to uradim ali HLTV ga nema jbt... Dal pogresim vremensku zonu jebem li ga...

Sta je ono time delay sto ima na kraju... Nesto mi nece probala sam mazi 2 puta tako ali nece govno da dodje Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
coke <3 aF
aF members
aF members
coke <3 aF


Broj poruka : 179
Godina : 35
Lokacija : Vrbas
Datum upisa : 07.07.2008

Booking HLTV!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Booking HLTV!!!   Booking HLTV!!! I_icon_minitimePon Jul 28, 2008 3:37 am

pa to ti je kolko da ti kasni hltv u prenosu mecam mislim neznam kako nece rado stvarno ja sam ga juce prvi put zvao i sve je bilo u redu,ee da i moras da proveris da li ima slobodnih hltva u to vreme kad oces da zakazes mece pplez ppppoppop
Nazad na vrh Ići dole
sony
Pocetnik
Pocetnik



Broj poruka : 27
Datum upisa : 28.03.2008

Booking HLTV!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Booking HLTV!!!   Booking HLTV!!! I_icon_minitimePon Jul 28, 2008 9:35 am

Ili ako ima slobodnih hltv-ova onda je do servera Smile Treba da se ukuca sv_proxies 1 i onda bi trebo da dodje Smile To uvijek treba provjeravati Smile
Nazad na vrh Ići dole
dsR <3 aF
V.I.P
V.I.P
dsR <3 aF


Broj poruka : 76
Godina : 109
Lokacija : prc
Datum upisa : 04.07.2008

Booking HLTV!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Booking HLTV!!!   Booking HLTV!!! I_icon_minitimePon Jul 28, 2008 10:54 am

sve sam joj to objasnio pre par sati Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
http://www.prc.com
Sponsored content





Booking HLTV!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Booking HLTV!!!   Booking HLTV!!! I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Booking HLTV!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
aF - Anger Fist :: - Pomoc --
Skoči na: