aF - Anger Fist
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum about aF Clan
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ne dopada mi se owo..

Ići dole 
+2
aF | m.L
mawechka^
6 posters
AutorPoruka
mawechka^
Skilled Cs Player
Skilled Cs Player
mawechka^


Broj poruka : 88
Datum upisa : 17.01.2008

Ne dopada mi se owo.. Empty
PočaljiNaslov: Ne dopada mi se owo..   Ne dopada mi se owo.. I_icon_minitimeSub Jan 19, 2008 8:02 pm

Ne dopada mi se shto je na forumu podeljen admin i kraj.. Zar admin ne treba da bude onaj ko to zasluzhi? Koliko widim sem rashe od admina niko i ne pricha? Na forumu kad dolaze? Ja ih neshto ne widjam.. Meni nije stalo da budem admin samo nek se potrude malo a ne dobili admina i boli ih.. Forum je tek otworen ali wreemenom tje se wideti ko zasluzhuje to..
Nazad na vrh Ići dole
aF | m.L
Admin
Admin
aF | m.L


Broj poruka : 372
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.01.2008

Ne dopada mi se owo.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne dopada mi se owo..   Ne dopada mi se owo.. I_icon_minitimePon Jan 21, 2008 7:11 am

Ovaj forum je iskljucivo vezan za aF cs 1.6 klan.Kao takav svi clanovi Agressive Force Klana imace admina kako bi mogli moderirati Forum.Gosti su naravno Dobro Dosli,ali kao sto rekoh svi clanovi ce imati admina,Njihov zadatak je da nesuglasice rese ne da spamuju po forumu Smile) ako ne zele ne moraju.A sto se tice toga javi mi na pvt dacu ti admina ble Smile wt..
Nazad na vrh Ići dole
https://anger-fist.forumsr.com
mawechka^
Skilled Cs Player
Skilled Cs Player
mawechka^


Broj poruka : 88
Datum upisa : 17.01.2008

Ne dopada mi se owo.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne dopada mi se owo..   Ne dopada mi se owo.. I_icon_minitimePon Jan 21, 2008 11:13 am

A ne, nije potrebno samo nek pwichaju mawo wishe:P
Nazad na vrh Ići dole
aF | Rada
aF members
aF members
aF | Rada


Broj poruka : 126
Datum upisa : 17.01.2008

Ne dopada mi se owo.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne dopada mi se owo..   Ne dopada mi se owo.. I_icon_minitimePon Jan 21, 2008 3:56 pm

Pa dobro o cemu bi ti da pwichas? Meni je ovde mnogo dosadno!!! O cemu imam ovde da pwicham?! :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!:
Nazad na vrh Ići dole
aF | m.L
Admin
Admin
aF | m.L


Broj poruka : 372
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.01.2008

Ne dopada mi se owo.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne dopada mi se owo..   Ne dopada mi se owo.. I_icon_minitimeUto Jan 22, 2008 10:06 am

Opusteno ljudi Smile)
Nazad na vrh Ići dole
https://anger-fist.forumsr.com
mawechka^
Skilled Cs Player
Skilled Cs Player
mawechka^


Broj poruka : 88
Datum upisa : 17.01.2008

Ne dopada mi se owo.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne dopada mi se owo..   Ne dopada mi se owo.. I_icon_minitimeUto Jan 22, 2008 10:40 am

Pa jbm li ga, zashto je onda i otworen forum, ako nema shta da se pricha? Wi kad bi hteli imalo bi shta samo wi uopshte i ne dolazite..
Nazad na vrh Ići dole
aF | m.L
Admin
Admin
aF | m.L


Broj poruka : 372
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.01.2008

Ne dopada mi se owo.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne dopada mi se owo..   Ne dopada mi se owo.. I_icon_minitimeUto Jan 22, 2008 11:12 am

mislim da si upravu popricacu sa njima da malo vise obrate paznju na forum.. Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://anger-fist.forumsr.com
mawechka^
Skilled Cs Player
Skilled Cs Player
mawechka^


Broj poruka : 88
Datum upisa : 17.01.2008

Ne dopada mi se owo.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne dopada mi se owo..   Ne dopada mi se owo.. I_icon_minitimeUto Jan 22, 2008 11:56 am

Oke Smile wojem te Smile
Nazad na vrh Ići dole
aF | Rada
aF members
aF members
aF | Rada


Broj poruka : 126
Datum upisa : 17.01.2008

Ne dopada mi se owo.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne dopada mi se owo..   Ne dopada mi se owo.. I_icon_minitimeUto Jan 22, 2008 2:08 pm

ja svaki dan gledam sta ima novo na forumu ali nikog nema samo mawechka i ti moonlight... Malo je dosadno jer nema nekih tema.. Uostalom forum je napravljen zbog cs1.6 klana... Znaci treba da se prica o klanu... Zar ne? :scratch: :scratch: :scratch:
Nazad na vrh Ići dole
mawechka^
Skilled Cs Player
Skilled Cs Player
mawechka^


Broj poruka : 88
Datum upisa : 17.01.2008

Ne dopada mi se owo.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne dopada mi se owo..   Ne dopada mi se owo.. I_icon_minitimeUto Jan 22, 2008 2:26 pm

Pa swi gledaju kao i ti a zashto se ne ubaci jedan, pa nek swako gleda na to owako.. Nek napishe i on po neshto iako niko ne pricha i onda swako da pishe po nekoliko postowa dnewno znash kako bi bilo bolje.. Oni swi "chitaju" a niko ne pishe.. Pa jeste za cs ali ne znachi da samo o tome treba da se pricha.. Kako hotjete ali ja mislim da forum stwarno mozhe da bude ql ako se malo potrudimo.. I ti otwori neku temu koju wolish ako nema owde Smile Mwah pplez
Nazad na vrh Ići dole
aF | m.L
Admin
Admin
aF | m.L


Broj poruka : 372
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.01.2008

Ne dopada mi se owo.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne dopada mi se owo..   Ne dopada mi se owo.. I_icon_minitimeUto Jan 22, 2008 2:53 pm

Generalno da,ali treba i malo ozziveti 4um Smile) da bi dosli drugi clanovi,da bi drugi klanovi saznali za ovaj izazvali nas na neki cw bla bla bla.. nie valjda teshko postaviti temu dodati neki post,pitati nesto bla, bla bla Wink) :} pplez
Nazad na vrh Ići dole
https://anger-fist.forumsr.com
mawechka^
Skilled Cs Player
Skilled Cs Player
mawechka^


Broj poruka : 88
Datum upisa : 17.01.2008

Ne dopada mi se owo.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne dopada mi se owo..   Ne dopada mi se owo.. I_icon_minitimeUto Jan 22, 2008 2:59 pm

Pa hajde da ga ozhiwimo Smile mwah
Nazad na vrh Ići dole
v0xy
Pocetnik
Pocetnik



Broj poruka : 41
Godina : 33
Lokacija : Krusevac
Datum upisa : 16.01.2008

Ne dopada mi se owo.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne dopada mi se owo..   Ne dopada mi se owo.. I_icon_minitimeUto Jan 22, 2008 4:41 pm

ja sam za Very Happy a ko je si ti god bebitze?
Nazad na vrh Ići dole
aF | m.L
Admin
Admin
aF | m.L


Broj poruka : 372
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.01.2008

Ne dopada mi se owo.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne dopada mi se owo..   Ne dopada mi se owo.. I_icon_minitimeUto Jan 22, 2008 11:11 pm

mawa je ona :PP i ona je moja beba! :p
Nazad na vrh Ići dole
https://anger-fist.forumsr.com
Meda90
Pocetnik
Pocetnik
Meda90


Broj poruka : 15
Datum upisa : 17.01.2008

Ne dopada mi se owo.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne dopada mi se owo..   Ne dopada mi se owo.. I_icon_minitimeČet Jan 24, 2008 6:19 am

E deco , nemoj da terate na swadju .. Very Happy Forum ce da oziwimo u swakom slucaju , ali swe moze da se reshi bez swadje .. Very Happy
Rasho ti bih trebao da ubacish neke nowe teme na forumu , Rada lepo kaze .
Mawetzka nemoj mnogo da mi ti palamudish da ne dobijesh po guzi Very Happy pplez :pig: :lol!:
Nazad na vrh Ići dole
mawechka^
Skilled Cs Player
Skilled Cs Player
mawechka^


Broj poruka : 88
Datum upisa : 17.01.2008

Ne dopada mi se owo.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne dopada mi se owo..   Ne dopada mi se owo.. I_icon_minitimeČet Jan 24, 2008 1:21 pm

Ma shta ti znash medili?Very Happy a?Very Happy mwsh ;d
Rashiliiiiii aaaaaa Smile wojem te :PPPPP Ti si beba Very Happy ja ne, a-a Smile
Nazad na vrh Ići dole
v0xy
Pocetnik
Pocetnik



Broj poruka : 41
Godina : 33
Lokacija : Krusevac
Datum upisa : 16.01.2008

Ne dopada mi se owo.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne dopada mi se owo..   Ne dopada mi se owo.. I_icon_minitimeSre Feb 06, 2008 4:32 am

mawechka^ ::
Ma shta ti znash medili?Very Happy a?Very Happy mwsh ;d
Rashiliiiiii aaaaaa Smile wojem te :PPPPP Ti si beba Very Happy ja ne, a-a Smile

nja nja nja nja pplez
Nazad na vrh Ići dole
mawechka^
Skilled Cs Player
Skilled Cs Player
mawechka^


Broj poruka : 88
Datum upisa : 17.01.2008

Ne dopada mi se owo.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne dopada mi se owo..   Ne dopada mi se owo.. I_icon_minitimePet Feb 08, 2008 12:17 pm

Meda srtze ;******************** ;p
Nazad na vrh Ići dole
IceMan
Pocetnik
Pocetnik
IceMan


Broj poruka : 24
Godina : 28
Lokacija : New Yor,LA,GHETO...
Datum upisa : 22.02.2008

Ne dopada mi se owo.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne dopada mi se owo..   Ne dopada mi se owo.. I_icon_minitimePet Feb 22, 2008 11:58 am

Srcze lol mawecka znam kako mozhesh da dobijesh svoje statistike o svemu na forumu nisam li ja rekao kad sam se predstavio da nzam php extar kad mi daju admina imacesh ti svoje statistike.... :lol!: Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://pc-masters.4forum.biz/index.htm
mawechka^
Skilled Cs Player
Skilled Cs Player
mawechka^


Broj poruka : 88
Datum upisa : 17.01.2008

Ne dopada mi se owo.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne dopada mi se owo..   Ne dopada mi se owo.. I_icon_minitimePet Feb 22, 2008 3:10 pm

Ohoho Very Happy ma ne treba mi ;d
Nazad na vrh Ići dole
IceMan
Pocetnik
Pocetnik
IceMan


Broj poruka : 24
Godina : 28
Lokacija : New Yor,LA,GHETO...
Datum upisa : 22.02.2008

Ne dopada mi se owo.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne dopada mi se owo..   Ne dopada mi se owo.. I_icon_minitimeSub Feb 23, 2008 12:41 pm

A ok a kad cu ja dobiti admian m.LLLLL aaaaaaaaa?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Nazad na vrh Ići dole
http://pc-masters.4forum.biz/index.htm
v0xy
Pocetnik
Pocetnik



Broj poruka : 41
Godina : 33
Lokacija : Krusevac
Datum upisa : 16.01.2008

Ne dopada mi se owo.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne dopada mi se owo..   Ne dopada mi se owo.. I_icon_minitimeSub Mar 08, 2008 12:11 am

dobices na svome serveru gl Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ne dopada mi se owo.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne dopada mi se owo..   Ne dopada mi se owo.. I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ne dopada mi se owo..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
aF - Anger Fist :: - Spam HQ --
Skoči na: